Bukiety

Kilkanaście kategorii kwiatów sztucznych podzielonych na kategorie według pory roku, rodzaju, koloru, czy zastosowania.

Katalog

Drzewka

Sztuczne drzewka i krzaki idealne zarówno do domu jak i do bura. Niezastąpiony dodatek do każdej wystawy.

Katalog

Ozdoby

Najróżniejsze dodatki i ozdoby florystyczne. Idealnie wkomponują się w każdy bukiet czy wiązankę.

Katalog

Blixten - hurtownia kwiatów sztucznych

kwiaty sztuczne

Hurtownia kwiatów sztucznych Blixten posiada 23 letnie doświadczenie w branży florystycznej. Zajmujemy się importem i sprzedażą kwiatów sztucznych, drzewek i ozdób.

Oferujemy produkty zarówno krajowe jak i zagraniczne. Naszymi partnerami są Polscy producenci oraz największe, wyspecjalizowane firmy z Europy i Bliskiego Wschodu.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Posiadamy nieograniczone możliwości w sprowadzaniu towaru jak i dostarczaniu go bezpośrednio do klienta na terenie całego kraju i krajów sąsiadujących.

box2

box4

box6

Sztuczne kwiaty

kwiaty sztuczneJesteśmy niekwestionowanym liderem w naszej branży. Posiadamy największy asortyment kwiatów sztucznych podzielony na kilkanaście kategorii.

Znajdą Państwo u nas wszystkie dostępne rodzaje i gatunki kwiatów sztucznych. W 3 magazynach o powierzchni ponad 2 tyś m/2 posiadamy tysiące gotowych bukietów, wiązanek czy pojedynczych kwiatów i elementów do ich komponowania.

Nasza oferta kwiatów sztucznych jest niezwykle bogata. Zarówno wielkości kwiatów, łodyg, liści czy kolory i odcienie mogą być dowolnie dobrane do indywidualnych upodobań czy wymogów.